ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRECzat w cire.pl
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


POMOC

Aby wziąć udział w Czacie CIRE trzeba przede wszystkim dokładnie śledzić serwis, aby dowiedzieć się o daty najbliższych rozmów i gości, z którymi będą one przeprowadzane. Na stronie głównej zawsze przedstawiana jest sylwetka następnego gościa oraz data i godzina czatu, w którym weźmie udział.

Dokładnie tego dnia i o określonej godzinie na stronie głównej CIRE pojawi się link do CZATu, który po kliknięciu otworzy okno z czatem, w który będziecie mogli Państwo zadawać pytania i śledzić przebieg rozmowy.

Czat jest moderowany, co oznacza, że pytania najpierw przesyłane są do osoby nadzorującej przebieg rozmowy, co ułatwia gościowi odpowiadać na pytania, a nam wyeliminowanie niepoważnych gości na czacie.

Zapisy wszystkich poprzednich czatów można przeglądnąć klikając na "Serwis informacyjny CIRE 24" w menu głównym po lewej stronie.

Uwaga! Aby wziąć udział w czacie, niezbędne jest posiadanie zainstalowanego w systemie operacyjnym bezpłatnego oprogramowania Java. Szczegóły na ten temat dostępne są na stronie http://www.java.com/pl/


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE